מסע פנימה בין הצלילים

אירוע יוגה החוגג וחוקר לעומק את החיבור המיוחד בינינו לבין עצמנו, ואת המסלול דרך שער הלב שדרכו אנחנו נפתחים ומכירים באחרים. האירוע יכלול בין היתר, את זרימת תנועות היוגה עם מוזיקה אלקטרונית וחיה שתלווה את התרגול, עם מקצבים ומנגינות שיעזרו להתחבר לתנועות באופן עמוק יותר.
מסע פנימה בין הצלילים

זמן ומיקום

08 בינו׳ 2022, 10:30 – 14:30
Hod Hasharon, Kfar Sava, Hod Hasharon, Israel

אודות

בואו נתחבר באופן קצת אחר

ננוע ביחד דרך יוגה בסגנון ויניאסה, בהנחיית טולי. השיעור יכלול תרגול נשימה, מדיטציה, פילוסופיה יוגית ועוד. השיעור ילווה במוזיקה אלקטרונית ולאחר מכן ננוח למסע שחרור עם מוזיקה ושירה חיה ברקע. לאחר התרגול יהיה לנו זמן להתחבר סביב כיבוד ושתיה חמה ובאופן רשמי, להירגע לתוך הסופ״ש.

קצת על טולי -

טולי מתגוררת במלבורן, אוסטרליה מזה 10 שנים. במהלך השנים בחול היא התמחתה בריפוי בעיסוק והוראת יוגה ומאז סיום הלימודים עובדת בבריאות הנפש ומנהלת עסק בשם I Am Alchemy במלבורן המשלב יוגה, פילוסופיה, שירה, מוזיקה חיה ואלקטרונית, אומנות ואוכל. האירועים המוצאים מתמקדים על תחושת חיבור לאני העצמי, לקהילה הרחבה והחשיבות של שילוב כל החושים למתן סביבה היוצרת איזון פנימי והזדמנות להזין את הנפש.

במהלך ה5 שנים האחרונות טולי לימדה שיעורים פרטיים, קבוצות, אירועים והוזמנה ללמד בפסטיבלי מוזיקה ואפילו במועדונים מכיוון שהיא גילתה איך היוגה משתלבת באופן טבעי עם מוזיקה אלקטרונית וחיה, שביחד מעצימים את החוויה הפנימית. טולי גם כותבת שירה, מנגנת על גיטרה (ועוד מגוון כלי נגינה) ושרה. את כל אלו היא משלבת כאלכימאית ליצירת חוויה בלתי נשכחת המאפשרת למשתתפים להרגע וליצור החלמה פיזית, נפשית ורוחנית והיא מאוד מתרגשת לחלוק את התהליך בארץ.

התרגול מתאים לכל הרמות.

סוג התרגול: דינאמי בסגנון האטה ויניאסה וגם תרגול מדיטטיבי.

נא להביא בגדים נוחים לתרגול ובקבוק מים.

עלות השתתפות באירוע, כולל כיבוד  - 222 שקלים

שתפו אותי